Онуфрій (УПЦ МП)
«А баба Яга – проти»: керманичі УПЦ МП знову «відзначилися»

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій та верхівка УПЦ МП, які 8 травня під час урочистого засідання у Верховній Раді України з нагоди Дня пам’яті та примирення демонстративно не встали для вшанування українських бійців, що отримали звання Героїв України за участь у російсько-українській війні на Сході, виправдовуються за свої дії. Як пояснюють речники цієї церкви, це був «протест проти війни на сході України».

Нагадаємо, інцидент стався, коли Президент України Петро Порошенко зачитував імена українських військових під час урочистого засідання Верховної Ради. Глава держави повідомив, що званням «Герой України» нагороджено 21 воїна, 10 із яких – посмертно. Присутні, в тому числі іноземні гості, зокрема Генсек ООН Пан Ґі Мун, встали з місць, однак очільники московської церкви в Україні не виявили бажання вшановувати захисників держави.

Як інформує Преса України, цей вчинок керівники московської церкви в Україні назвали їхнім протестом проти війни на сході України. «Під час промови Президента України Петра Порошенка присутні стоячи вітали імена тих, хто був удостоєний звання Героя України за участь в обороні Вітчизни на Сході нашої держави. Блаженніший Митрополит Онуфрій не відреагував на цю промову так, як всі інші гості та учасники урочистого засідання, щоб підкреслити – потрібно негайно припинити війну!» – заявили представники УПЦ МП.

Інформаційний Акцент

  • Олена

    То хто боронить цим отцям церкви їхати на схід власними персонами і там читати проповіді про необхідність припинення війни?! Чи непошана до пам’яті полеглих і до почуттів живих – це все, чим вони, на їх думку, можуть послужити Господу в цьому питанні ?

  • птн пнх

    Скоро все кгбэшники с мп вылетят в парашу.А за народ ты не расписывайся вата парашинская