Google-автомобіль
Google-автомобіль

У результаті аварії за участі керованої комп’ютером Google-машини, створеної на базі позашляховика Lexus, постраждали кілька людей. Подія сталася у місті Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. Поки автомобіль Google зупинився на світлофорі – в нього врізалось авто, що їхало позаду зі швидкістю близько 30 км/год. У компанії Google підкреслюють, що вважати винним у ДТП самокероване авто немає жодних підстав. Про це повідомляє «Медуза».

Три людини, що знаходилися у Google-мобілі, зазнали незначних травм. Натомість водій машини, яка їхала позаду Google-авто, після аварії поскаржився на біль у спині та шиї. З Google реконструкції подій можна побачити, що автомобіль, який їхав позаду самокерованого автомобілю, мав досить часу, щоб зупинитися, але не зробив це з якоїсь причини.

У Google заявили, що за останні 6 років тестування було зафіксовано тільки 14 аварій за участю таких самокерованих автомобілів, але це перший випадок із постраждалими. До того ж, загалом це були удари в задній бампер, як і цього разу, проте жоден з випадків не є помилкою самокерованого авто.

Читайте: У Детройті представили 3D-автомобіль

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ