Кіберполіція закрила відомий в Україні Інтернет-ресурс
Кіберполіція закрила відомий в Україні інтернет-ресурс

15 листопада кіберполіції України припинила діяльність одного з найбільших піратських сайтів України – передає Кореспондент.

Прес-служба кіберполіції України повідомила, що силовики закрили велике відеосховище Fs.to. Аудиторія сайтів досягала мільйона користувачів, щоправда, у відомстві не уточнили, за який період.

Під час обшуків у дата-центрах і квартирах фігурантів кримінального провадження вилучено обладнання, що використовувалося для організації діяльності сайтів. Справу порушено згідно зі зверненням правовласників з Американської асоціації кінокомпаній і низки українських компаній. Вони заявили про збитки в розмірі близько 5 мільйонів гривень.

У рамках розслідування уже затримано 19 осіб, причетних до створення ресурсу, які адміністрували і наповнювали сайт контентом.

За словами глави кіберполіції Сергія Демедюка, під час операції, що досі триває, в Україні було вилучено близько 60 серверів із контентом, що були розміщені на майданчиках різних українських провайдерів. Нині поліція перевіряє їх причетність до злочинної діяльності групи.

 Крім того, очільник відомства повідомив, що у Fs.to є «дзеркала» в Росії та Узбекистані: «Тому ми очікуємо, що з дня на день вони відновлять роботу з-за кордону».

Також він наголосив, що власниками ресурсу є громадяни України, які оформили свою власність через офшор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ