alkogol_66b34
Станом на 4 жовтня в країні зареєстровано 96 випадків отруєнь через фальсифікат

В Україні кількість померлих від отруєння фальшивим алкоголем зросла до 49 осіб. Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Станом на 18.00 4 жовтня в країні зареєстровано 96 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 49 випадків закінчилися летально», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим алкоголем становила 77 осіб, з них 36 – померли.

«За даними судово-медичної експертизи у 23 померлих виявлено метиловий спирт», – поінформували у Держпродспоживслужбі.

У Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях станом на 09.00 нових випадків отруєнь алкоголем не зареєстровано.

За даними Фіскальної служби, усі, хто отруївся алкоголем на Харківщині, вживали горілку «Пшенична» виробництва ТОВ «Олександрія БЛіГ» з Кіровоградської області.

Кількість жертв отруєння фальсифікованим алкоголем зростає майже щодня. Про перші смерті внаслідок отруєння алкоголем в Харківській області стало відомо 22 вересня. Згодом смертельні випадки були зафіксовані також у Донецькій, Луганській, Миколаївській і Житомирській областях.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора та трьох поплічників виробництва сурогатного алкоголю. Їх заарештували на 60 діб без права внесення застави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ