The Hacker
До кінця 2020 року в Україні буде налічуватися 200 тисяч ІТ-фахівців

Україна лідирує за кількісю ІТ-фахівців у Європі. Понад 100 тисяч українських програмістів працюють у провідних IT-компаніях світу. Про це повідомяє IT Outsoursing News.

Попри нестабільну політичну ситуацію, українські послуги з ІТ та програмного забезпечення для Research&Development щоразу зростають. Прикметно, що Україна не лише має найбільше програмістів, а й їхня кількість зростає найшвидше у Європі. До кінця 2020-го в Україні, за прогнозами видання, буде 200 тисяч ІТ-фахівців.

Наразі свою R&D діяльність у нас ведуть понад 100 ІТ-компаній на зразок Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung. Водночас, безліч локальних IT-аутсорсингових компаній обслуговують клієнтів з усього світу.

Експорт українського програмного забезпечення приніс приблизно $2,5 млрд. в 2015 році. Найбільше послуг – приблизно 80% ми надаємо клієнтам зі США.

Крім того, зазначають, що Сполучені Штати залишаються найбільшим партнером України у спільній R&D діяльності —  45% від загального числа. Наступними йдуть країни ЄС та Ізраїль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ