57736f1ef0dc1e2ba83d7a9e
У міжнародному терміналі аеропорту Стамбула ввечері 28 червня сталися вибухи

Жертвами атаки трьох терористів в аеропорту Стамбула стали понад 40 осіб, зокрема 10 іноземців. У трьох жертв було подвійне громадянство, повідомляє NEWSru.com.

З-поміж загиблих є один громадянин України і один громадянин Ірану. Також серед жертв п’ятеро саудівців і двоє іракців. При цьому поранень зазнали 239 осіб. 109 із них уже виписали з лікарень.

Джерело Reuters, близьке до турецького президента, раніше повідомило, що в результаті вибухів в аеропорту Стамбула загинули 23 громадянина Туреччини і 13 іноземців. Таким чином, за його даними, жертвами теракту стали 36 осіб. Пізніше стало відомо, що число загиблих нібито зросло до 43.

Тим часом іранська влада оголосила про припинення всіх рейсів до головного міжнародного аеропорту Стамбула.

«Через вибух минулої ночі в аеропорту Ататюрка всі іранські рейси припинено доти, доки їхню безпеку і захист не буде гарантовано», – повідомив представник Організації цивільної авіації Ірану Реза Джафарзаде.

Прем’єр-міністр Туреччини Біналі Їлдирим заявив, що за атакою на аеропорт Ататюрка в Стамбулі стоїть терористична організація «Ісламська держава». Проте наразі ніхто не взяв на себе відповідальність за теракт в аеропорту.

Нагадаємо, у міжнародному терміналі аеропорту Стамбула ввечері 28 червня сталися вибухи. Атаки скоїли троє смертників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ