A mother embraces his son in Amatrice, central Italy, where a 6.1 earthquake struck just after 3:30 a.m.,Italy, 24 August 2016. The quake was felt across a broad section of central Italy, including the capital Rome where people in homes in the historic center felt a long swaying followed by aftershocks. ANSA/ MASSIMO PERCOSSI
Число жертв землетрусу досягло 247 осіб, десятки вважаються зниклими безвісти

Італія здригнулась від ще одного землетрусу магнітудою 4,2 бали. Він стався 25 серпня в центральній частині країни. Про це повідомляє агентство AP.

Епіцентр підземних поштовхів знаходився в 123 км на північний схід від Риму і в 55 км на північ від міста Л’Акуїли. Осередок залягав на глибині 2 км.

Тим часом число жертв досягло 247 осіб, десятки вважаються зниклими безвісти. Тисячі людей опинилися просто неба.

A dog on rubble of a building collapsed in Amatrice, central Italy, where a 6.1 earthquake struck just after 3:30 a.m., Italy, 24 August 2016. The quake was felt across a broad section of central Italy, including the capital Rome where people in homes in the historic center felt a long swaying followed by aftershocks. ANSA/ MASSIMO PERCOSSI

  Earthquake in Amatrice Italy QuakeПерший підземний поштовх магнітудою 6,0 стався у ніч на 24 серпня о 3:36 (4:36 за Києвом.). Епіцентр землетрусу знаходився в районі міста Аккумолі в провінції Рієті (столична область Лаціо) на глибині близько 4 кілометрів. За даними рятувальників, землетрусом було зруйновано і пошкоджено до трьох чвертей будівель в місті.

Цей поштовх призвів також до значних руйнувань в місті Аматріче. Рятувальники в цьому місті весь день розбирали завали, дістаючи постраждалих, яких землетрус застав уві сні.

Si continua a scavare tra le macerie anche di notte. Amatrice, 25 Agosto 2016. ANSA/FLAVIO LO SCALZO

  Earthquake in Amatrice Sisma : salvataggiДругий поштовх магнітудою 5,4 був зафіксований через годину в області Умбрія. Коливання земної поверхні відчувалися в низці міст центральної Італії, зокрема, в Римі та Болоньї.

Сейсмологи не виключають нових поштовхів, порівнянних за силою з першими.

У середу постраждалі регіони з інспекцією відвідав прем’єр країни Маттео Ренці. У четвер відбудеться спеціальне засідання уряду Італії, на якому розглянуть весь комплекс проблем, пов’язаних з подоланням наслідків стихійного лиха. За його словами, в зоні лиха запровадять режим надзвичайної ситуації.

Earthquake in Amatrice Terremoto in centro ItaliaУ Міністерстві закордонних справ України повідомили, що станом на 24 серпня громадян України серед загиблих і поранених в результаті землетрусу в Італії немає.

До слова, останній великий землетрус в Італії стався в місті Л’Акуїла у 2009 році, тоді загинули понад 300 осіб.

Una veduta di Amatrice dopo il terremoto, 24 agosto 2016. ANSA/ LUCS PROPERI

БЕЗ КОМЕНТАРІВ