наказав військовим бути готовими застосувати ядерну зброю
наказав військовим бути готовими застосувати ядерну зброю

Кім Чен Ин готовий застосувати ядерну зброю у будь-який момент. Північнокорейський лідер наказав тримати її в стані готовності до використання. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap, посилаючись на заяву, зроблену центральним агентством новин КНДР (ЦТАК).

«КНДР має збільшити можливості своїх ядерних сил як кількісно, так і якісно. В ім’я національної оборони, ядерні боєголовки повинні бути готові завдати удару в будь-який момент», – заявив Кім Чен Ин.

Він зробив цю заяву під час відвідування випробувань нової системи залпового вогню. Про точний час і місце проведення випробувань не повідомляється.

Представники Південної Кореї стверджують, що випробування відбулися в північно-східному прибережному місті Вонсан в четвер, коли на півночі були помічені шість пусків ракет малої дальності у бік Японського моря.

Передбачається, що нова артилерія – це системи залпового вогню 300-міліметрового калібру. Система, як вважають, має дальність ураження до 200 кілометрів – достатньо, щоби вдарити по південнокорейських і американських військових базах на території Південної Кореї.

Нагадаємо, 2 березня Рада Безпеки ООН одностайно затвердила більш жорсткі санкції щодо Північної Кореї.

Санкції включають в себе обов’язковий огляд вантажів, які виїжджають та в’їжджають до Північної Кореї по суші, морю чи повітрю.

Також нові санкції включатимуть заборону на продаж або поставки стрілецької зброї та легких озброєнь Пхеньяну і висилку корейських дипломатів, які займаються незаконною діяльністю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ