Кім Чен Ин
Кім Чен Ин

У Північний Кореї вирують справжні пристрасті у кращих традиціях французької королеви Катерини Медичі. Зокрема, північнокорейський лідер Кім Чен Ин торік наказав отруїти свою рідну тітку. Про це повідомляє CNN з посиланням на слова перебіжчика з КНДР, ім’я якого не називається, передає ТСН.

За його словами, лідер КНДР наказав убити свою тітку Кім Ген Хі в травні 2014 року – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека. «Кім Ген Хі сильно розлютилася після смерті чоловіка. Вона зникла з поля зору. Охоронці оточили її будинок і вона місяцями сиділа там, висловлюючи свій гнів», – розповідає перебіжчик.

Зазначимо, раніше ходили чутки, що Кім Ген Хі перебуває в комі після операції з видалення пухлини мозку. Згідно з іншою версію повідомлялося, що жінка померла від інсульту. Південнокорейські ЗМІ також висували версію про самогубство. Офіційно про смерть Кім Ген Хі не оголошували, проте в КНДР було вилучено всі матеріали, що містили згадку про жінку.

Нагадаємо, в 2014 році близько 50 членів уряду Північної Кореї стратили за перегляд південнокорейських серіалів. А в 2015 році стратили чотирьох музикантів національного оркестру «Инхасу».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ