Кім Чен Ин
Кім Чен Ин вигадав власний часовий пояс

Північна Корея вирішила змістити свій часовий пояс на півгодини назад, щоби позбутися «колоніальної спадщини Японії». Про це повідомляє Yahoo News з посиланням на місцеві ЗМІ.

Новий час набуває чинності 15 серпня, у 70-ту річницю звільнення від японської влади. Нині часовий пояс обох Корей збігається з японським і становить GMT+9.

«Нечестиві японські імперіалісти вчинили такий непрощенний злочин як позбавлення Кореї її власного часу, безжально зневаживши країну з історією та культурою віком в 5 тисяч років, переслідуючи нечувану політику знищення корейської нації», – заявило корейське новинне агентство.

Південна Корея змінювати часовий пояс не збирається. Місцевий міністр із питань об’єднання країни заявив, що крок північних сусідів негативно вплине на роботу спільних індустріальних парків, розміщених на кордоні між обома Кореями.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, войовничий Кім Чен Ин заявив, що готується до війни з Південною Кореєю та США. У цілому, лідер КНДР відомий своїми радикальними методами. Зокрема, у квітні за наказом Кім Чен Ина були страчені четверо музикантів національного оркестру «Инхасу». А в травні 2014 року він наказав отруїти свою рідну тітку – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ