Кім Чен Ин
Лідер КНДР Кім Чен Ин

Влада Північної Кореї оприлюднила чергове відео з погрозами на адресу свого південного сусіда. У ролику за допомогою комп’ютерної графіки зображено багаторазовий ракетний обстріл Південної Кореї, передає DPRK Today.

Відео називається «Якщо наш ультиматум залишиться без відповіді». Кадри демонструють, як північнокорейська артилерія «обстрілює» Сеул, і зокрема, офіційну резиденцію президента Південної Кореї «Чонваде», а також інші урядові будівлі. В результаті «ударів» будівлі перетворюються на руїни. Закінчується ролик попередженням: «Все перетвориться на попіл».

Як відомо, це вже далеко не перша погроза з боку КНДР. За минулий місяць Пхеньян неодноразово виступав з погрозами на адресу Південної Кореї та США, переважно через щорічні спільні військові маневри цих країн, які стартували на початку березня.

Військові КНДР також пред’явили ультиматум керівництву США, вимагаючи вибачень за те, що під час спільних навчань з США південнокорейські солдати відпрацьовували серед іншого й удари по об’єктах, що імітують штаб-квартиру глави КНДР Кім Чен Ина.

«Якщо в Південній Кореї відкинуть наш ультиматум, наша далекобійна артилерія перейде до нещадних військових дій», – погрожували в КНДР.

Нагадаємо, ситуація на Корейському півострові різко загострилася на початку року, коли КНДР провела четверті випробування ядерної зброї. Влада оголосила про вибух водневої бомби. Такий крок Пхеньяна викликав бурхливу критику з боку світової спільноти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ