Ван Гог
Кімната з картини художника «Спальня в Арлі»

Відчути себе генієм можна, заночувавши в кімнаті, яка відтворює інтер’єр картини Вінсента Ван Ґоґа «Спальня в Арлі». Оголошення на сайті короткострокової оренди нерухомості Airbnb розмістив Інститут мистецтв Чикаґо, йдеться у повідомленні на сайті сервісу.

При цьому, ресурс вказує власником нерухомості самого Ван Ґоґа. Кімната розташована в квартирі чиказького району Рівер-Норт.

У приміщенні є двоспальне ліжко з дерев’яним корпусом і червоною ковдрою, а також два дерев’яні стільці, нічний столик, кілька картин і вішак.

Тим, хто захоче орендувати нерухомість можна буде користуватися кухнею та безкоштовним Wi-Fi.

Також винаймачі безкоштовно зможуть відвідати виставку полотен митця в Інституті Мистецтв Чикаґо, де експонується картина «Спальня в Арлі».

Ван Гог
«Спальня в Арлі»

Нагадаємо, «Спальня в Арлі» – це серія картин, написана у 1888-1889 роках в Арлі. Окрім трьох варіантів картин, є два варіанти в ескізах у листах братові Тео і Ґоґену. Також однією з відмінних особливостей серії є те, що художник зображує на полотнах інші свої роботи.

Перша версія картини ніколи не покидала меж маєтку художника. З 1962 року полотно знаходиться у власності однойменного фонду, заснованого племінником художника – Віллемом ван Ґоґом. Картина перебуває у постійній експозиції в Музеї Ван Ґоґа в Амстердамі.

Друга версія з 1926 року перебуває у володінні Інституту мистецтв в Чикаґо.

Третя версія спочатку була у сестри художника, потім була продана японському князю – Мацуката. Після французько-японського мирного врегулювання в 1959 році перебуває в постійній експозиції Музею Орсе в Парижі.

Читайте: Науковий подвиг: американці клонували частинку Ван Ґоґа

БЕЗ КОМЕНТАРІВ