«Відкрита Ніч – Дубль 18»
У Києві стартує фестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 18»

Кінофестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 18» цього року розширив програму до 2 днів і пройде 26, 27 та в ніч на 28 червня на столичному Арт-Причалі. Про повідомив засновник фестивалю, відомий український режисер Михайло Іллєнко, передає УНІАН.

У програмі фестивалю передбачено майстер-класи провідних кіномитців Франції та Польщі, показ європейського студентського кіно, традиційний нічний перегляд конкурсної програми українського короткометражного кіно, що відбудеться в ніч з 27 на 28 червня.

Іллєнко зауважив, що фестиваль цього року буде в ширшому форматі, зокрема, відбудеться пітчинг ідей та програма французьких і польських короткометражок. Крім того, наголосив Іллєнко, значно збільшилася кількість майданчиків, на яких одночасно і синхронно з майданчиком у Києві відбуватиметься фестиваль. Так, паралельно з Києвом до перегляду конкурсної програми долучаться ще понад 50 українських міст, а також Європа (зокрема, Париж, Брюссель, Варшава, Краків, Кишинів, Лондон, Дублін, Берлін) та Канада. Також 5-7 майданчиків передбачається розмістити і у зоні АТО.

До конкурсу, зазначив Іллєнко, було надано 250 фільмів, а в програмі буде 42. Вхід на фестиваль буде вільний. На всіх майданчиках, окрім офіційного журі, працюватиме журі на приз глядацьких симпатій.

Ткаченко додав, що на конкурс було подано понад 800 заявок, 595 з яких були опубліковані на сайті. Наразі обрано півфіналістів, а сімка фіналістів буде оголошена під час фестивалю 27 червня о 12.00 на Арт-Причалі.

  • Нагадаємо, кінофестиваль «Відкрита ніч» пройшов 2014 року у ніч з 28 на 29 червня. Ґран-прі здобула стрічка «Заповіт» Кристіана Жереґі. Об`єднання Babylon’13, до якого він входить, відзначено спеціальним дипломом фестивалю «За громадянську позицію, мужність та героїзм». Протягом ночі під відкритим небом на Арт-причалі показали понад 50 робіт. Їх одночасно транслювали ще на 23-х майданчиках в українських містах та закордоном, зокрема, у Варшаві.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ