Кернес
Кернес переписав свій бізнес на неофіційну дружину

Мер Харкова Геннадій Кернес в 2015 році переоформив своє право власності на частки в статутних капіталах та акціях компаній на свою дружину Оксану Гайсинську. Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб, пишуть Наші гроші.

У декларації Кернеса вказано, що в 2014 році він володів частками у ТОВ «ТЦ «Комільфо» та ТОВ «Рівлад ЛТД», загальна вартість яких складала 1,21 млн. грн. Також йому належали 76% акцій АТ «НПК-Холдінг», 40 % акцій ПРАТ «РТМК «Тоніс-центр» та незначна кількість акцій в АК «Харківобленерго» і «Реал-банк». Упродовж 2015 року власник цих активів змінився: ним стала Оксана Гайсинська – донька екс-прокурора Київської області, особа, яку Кернес називає своєю дружиною, але не вказує як дружину у декларації про доходи.

Також відомо, що Гайсинська має у власності дві квартири площею 142 та 166 кв.м. у ЖК «Карат» на вулиці Потебні в Харкові. Таким чином, мер Харкова Геннадій Кернес перед новими виборами мера 25 жовтня де-юре не має стосунку до бізнесу. На вибори Кернес, проти якого порушено справу, іде висуванцем від партії «Відродження».

Оксана Гайсинська – донька колишнього прокурора Київської області Юрія Гайсинського. У його фірмі «Юридичні гарантії» працював останніми роками Артем Ситник – нинішній голова Національного антикорупційного бюро.

Читайте: Одіозний харківський мер: «Я йду на вибори і виграю їх»

Інформаційний Акцент

  • Громадянин

    Якось не по-юридичному: власник змінився. Воно (власник) продав майно (права, папери)? Подарував? Який спосіб відчудження? А податки з отриманих коштів сплатив?