Кіпр
Парламент Кіпру запропонував скасувати санкції проти Росії

Парламент Кіпру підтримав резолюцію, що закликає уряд країни почати роботу зі структурами Євросоюзу над зняттям санкцій проти Росії. Документ внесла Прогресивна партія трудового народу, її підтримали 33 депутати, 17 парламентарів від голосування утрималися, передає РБК.

Депутати також запропонували обговорити з Москвою зняття відповідних обмежень на товари з Кіпру. Самі законодавці при цьому пообіцяли зайнятися відновленням співпраці з Росією за лінією міжпарламентських зв’язків.

Згідно з текстом резолюції, парламент визнає європейські санкції проти Росії «контрпродуктивними» і «нездатними вирішити українську кризу». Депутати також зазначили, що в контексті поточної економічної кризи санкції «негативно позначилися на торгівлі з Росією і на кіпрській економіці загалом».

Прогресивна партія трудового народу – це колишня Комуністична партія Кіпру, яку згодом перейменували. У кіпрському парламенті ця партія налічує 19 мандатів. Загалом до парламенті Кіпру входять 59 депутатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше в Італії ради чотирьох регіонів – Тоскани, Ломбардії, Венето й Ліґурії – попросили уряд скасувати санкції проти Росії і визнали Крим російським.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ