pry-vatbank
Накладений штраф став найвищим в історії

Центральний банк Кіпру оштрафував кіпрську філію українського «ПриватБанку» на понад 1,5 млн євро за порушення законодавства в галузі боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Про це повідомляють кіпрські ЗМІ з посиланням на Центральний банк Кіпру, передає РБК-Україна.

Згідно із заявою центробанку, накладення штрафу випливає з результатів обстеження кіпрської філії ПАТ «КБ ПриватБанк», проведеного в травні 2015 року.

Регулятор також повідомив, що в разі оплати санкцій «протягом певного терміну», «ПриватБанк» може отримати знижку в 15%.

До слова, це найвищий штраф, накладений Центральним банком Кіпру на банк за недотримання правил боротьби з відмиванням грошей.

Раніше ЦБ застосував штраф розміром 1,1 млн. євро до Hellenic Bank в липні та стягнув 1,2 млн. євро штрафу з кіпрської філії FBME Bank з Танзанії в грудні 2015 року, коли його банківську ліцензію було відкликано.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що почалася процедура закриття італійської філії латвійського AS PrivatBank через знайдені порушення, що свідчать про відмивання грошей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ