електрика
Київ підвищив ціну на електроенергію для Криму

Припиняти постачання електроенергії до Криму з України «напевне, не зовсім правильно». Але Україна, як і планувала, підвищила її вартість на 15%. Про це заявив міністр енергетики Володимир Демчишин, повідомляє BBC Україна.

Демчишин наголосив: «Ми підняли (ціну, – ред.) до 3,95 рублів за Вт/год у минулому місяці». Також міністр енергетики твердить, що не вважає доцільним припиняти постачання електроенергії до анексованого Росією Криму: «Як мені здається, на даний момент припиняти поставки електроенергії, напевне, не зовсім правильно». Міністр енергетики також вважає, що Києву було б доцільно подовжити контракт із Росією про постачання електроенергії і на 2016 рік.

Нагадаємо, 12 жовтня 2015 року активісти розпочали енергетичну блокаду Криму. Енергетики підтримали учасників акції та припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь-Джанкой.  А вночі 20 жовтня біля Чонгара, що на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, невідомі особи підірвали дві електроопори, які подають електрику на півострів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мешканці Севастополя повідомляють про відсутність тепла в їхніх квартирах, незважаючи на заяви окупаційної місцевої влади про початок опалювального сезону в місті та «контрольні протопки».

Читайте: Активісти блокуватимуть Крим до повного відключення півострова від електроенергії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ