Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Австралійські науковці звинуватили котиків, цих неперевершених, кмітливих мі-мі-мі в тому, що вони винні у зникненні 63 видів тварин!!! Проізвол!

Якоби вони загризли 83 види птахів (шото з арихметикою у вчених явний завтик). А шо їм було їсти? Коти це, насамперед, хижаки, які харчуються між іншим, мняском, а не травою!

45 видів ссавців та 10 видів рептилій. Кракаділа зжерли, чи шо? Чи пару ящірок укакошили? Чи й не пічялька.

Хто їм мішав розмножуватись?  А ніхто! Потомушо в природі всьому є свій баланс, раз зникли, значить так нада було, ще б мороз звинуватили, бо мамонти вимерли, довбні.
Та якби не коти, то планету зжерли би щурі та миші і вас, придурки ви нещасні без мізків, разом з вашими дурнуватими дослідницькими працями… І зникло би не 63 види тварин, а страшні тисячі, а може і людство би зникло.

Коти спасатєлі всього живого на планеті, в тому числі й людини, бо допомагають не звихнутись в цьому світі безглуздя. Руки проч від котиків і мізки теж!

От шкода, що Австралія далеко, іначє Захарна самолічьно встрітилась би з кожним звинувачувачем і тоді б вам не поздоровилось, це точно. Ич, на котиків зазіхнули, поганці, самі засрали планету, животні виздихують, а котики – винні.

Ще вони там про собак шось наварнякали, що ті теж винні, бо винищили 10 видів тварин. Чого тіко не наваляєш в своїх дослідницьких працях, аби виправдати безглузде фінансування різного мотлоху…

Шкода, що в світі нема спілки котів, щоб колегіально в суд подати і щоб витряхати з цих австралійских телепнів пару млн. ує.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ