Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Coca-Cola випустила 3D-принтер для переробки пластикових пляшок

—————-
Ну де справедливість, га, котани?)))
Я, канєшно не Жюль Верн, але осмілюсь мічтануть про такий прінтер для одягу і всього остального.

Уявляєте, одкриваєте шафу, а там замість лахміття під назвою «знову нема що вдягнути» стоїть домашній 3D прінтер для одягу? І ти така пальчиком в іконку з платтячком – тик, в іконку з кольором – тик і за якихось півгодини в тебе новєйше супермоняве платтячко, согластно настрою. Клас, да?

Муж такий збираєця на роботу: «Якось цей галстук сюди не йде, та й колір рубашки цього тижня вже не модний», тик, бряк, клац – і через півгодини муж сяє, як нова копійка.

А потім з’являться 3D прінтери 2 в 1 з функцією переробки. Загрузив в отстойнік мужові оттянуті трєніки з трусами – пальчиком тик, клац, чпок і на виході якісь садово-огородні крокси вирви-глазного кольору, загрузив пару пластікових кульків і розпічатав іграшку для лічінки гомосапієнса. Стоїш такий перед дзеркалом і дивишся: шото мені не нравляця мої зуби, нада би нову улибочьку забалабєніть і до нової улипки парочьку прикрас.

А в недалекому майбутньому вапше ісчєзнуть всякі магази, а кругом пістрітиме реклама «картриджі для їжі, одягу, взуття, меблів» і ти такий дзвониш у відділ картриджів: «Мені будь ласочка, картридж для піци, торта і шоколадних пічєньків, а песику пару картриджів для сахарних косточьок з смаком ягняти».
Ок, за півгодини, – відповідають, – ще чогось бажаєте?

Ага, кажете ви, – картрдіж для нового дівана цвєта фуксії і для нового смартфона. Для смартів фуксія єсть?
– Нєт, – кажуть – фуксію всю розібрали, – горчічний будете брать?
– Да нафіга мені горчічний? – кричиш ти і кидаєш трубку і відразу звониш знакомому програмісту Валєркі, який всьо знає і він каже, шо вчора на вуглу Петлюри і Мазепи вибрасували картріджі імєнно цього цвєта, очірідь була, капєц, но післязавтра будуть великі оптові поставки імєнно фуксії і бірюзового.

А ти такий сидиш на старому сірому дівані розстроєний, шо опять прощолкав і понімаєш, шо дефіцит буде в нашій жизні завжди, правда не довго і поетому на тебе навіть не нападе ніяка срана ностальгія по тому, що вже пройшло і безвозвратно кануло в бєздну і ти радітимеш, що живеш тепер і січас. І радітимеш, що всетаки майбуття класна вешч, бо розкриває такі перспективи, що навіть обкуреним фантастам не привиджувались.

Пральні машини, утюги, мікроволновки – через пару десятків років люди дивитимуця на це все в музеях, а екскурсовод розказуватиме, як важко людині було ще якихось десяток років назад жити в побуті, ходити по магазинах, прати, прасувати і всьотакоє)))
І це все буде в Україні в недалекому майбутньому, а на Х**лостані як пили стєкломой – так і питимуть, як ненавиділи весь світ – так і ненавидитимуть. Вот по-етому нам срочьно нужен новітній бетонний прінтер, який швиденько змайструє нам широку і високу стіну)))

14203307_766777973463536_2088939181884229067_nАвторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ