Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Володимира Єльченка (колишнього посла в РФ) новим постійним представником України при ООН.

Глава МЗС Павло Клімкин пояснив: «Він чудово разбирається в особливостях російської дипломатії. Переконаний, цей його досвід буде безцінним на майданчику ООН, де йому доведется боротися за інтереси України, сидячи за одним столом з представником держави-агресора».

А тепер трошки зради в катьол перемоги з просторів інтернета для общого развітія парафіян. Нічо лічного, просто сухий фактаж.

– На початку 2007 року представник Партії регіонів народний депутат України Михайло Чечетов назвав Володимира Єльченка серед тих, хто користується підтримкою його партії.

– У 2010 році Єльченко був призначений послом у РФ вєчно Лєгітімним.

– Ярий вступітєль України в Тайожний союз. «Нам би хотілось бачити Україну в Європейському Союзі – у такому, яким він був позавчора. Те, что відбувається в єврозоні зараз, примушує замислитися. Але від самої ідеї (інтеграції з ЄС. – ред.) ми не відмовляємося», – сказав Єльченко в листопаді 2012 року.

– Липень 2013 року. У Москві Єльченко вручив главі Рахункової палати РФ Степашину орден «За заслуги».

– Доклав свою руку до багатьох договорів між Україною та Росією, в тому числі до останнього (2010 рік) щодо Чорноморського флоту, відстоюючи позицію Росії в Києві значно сильніше, ніж позицію України в Москві.

– Не підписав звернення українських дипломатів у рамках акції «Не бійся! Ти українець!», яка розпочалася 3 лютого 2014 року.

– Син члена ЦК КПРС (головного з ідеології в ЦК) Юрія Єльченка, який отримав освіту та просувався по службі в ті роки, коли батько був при владі.

Ви думаєте, хтось буде мінятись на старості? Ха три раза!

Ссилки і примітки з його сторінки у Вікіпедії вже тщатільно підчищені.

До речі, раджу погуглити інфу про Павла Клімкіна, уродженця Курська, випускника Московського фізико-технічного інституту і прикладного математика, який стрємітєльно ступив на дипломатичну стезю прям з інституту Патона.

Надіюсь, порохоботи уже радосно отпєлі лєбєдіную пєснь чергової перемоги від бесценного опита цих фунцикльоров. Чи просто затіхарились, як миші під віником…

Стилістика автора збережена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ