Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Сьогодні чвалаю теренами міста і погляд мій непроізвольно спиняє мощна бігборда афіґезної величини: «З днем Конституції!!!» і потпісь крупними горобцями: «Степан Срака». Бігборда рясно вкрашена хмарками і голубим небом.

Шо імєл ввіду товаріщ Срака цими вєлікалєпними облаками – ХЗ, але мене возмутило напроч зовсім інше: якого фіга кожна срака ліпить своє прізвище на бігборд за державний кошт?

Хочеш привітати містян – напиши, шо ти, срака, лічно зробила до дня Конституції – заасвальтувала доріжки, поремонтувала стіки-то кеме доріг і тоді ліпи свою посаду під текст, аж ніяк не прізвище, а то не впрівало, не пахало, а поздравляти – так перше, шо Пилип з конопель: «З дньом Канстітуції», вот він я, Срака, не забувайте, шо я ваш мер, чи селищний голова, тьху!!!

І взагалі – такі поздоровлення повинні бути від держави і аж ніяк не піарити своє ПІБ. Хочеш пропіаритись лічно – плати свої гроші і крупним текстом пиши: цей біллборд оплачений особисто Степаном Сракою із зароблених грошей і буде тобі честь.
А то понасідали шо упирі на державні гроші, а в країні вакцин немає від сказу та правцю. Одні Сраки, блін, куди не кинь.

пси: цей пост совіршенно обезлічений, потомушо така Срака є в кожному місті, селищі і теде)))

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ