Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Майже головна новина сьогоднішнього Інтернета, яка лізе межи очі з всіх сайтів – це в газеті ВР опублікували список прогульників.

Захарна, як добросовісний споживач інформації, старанно клацала заголовки в надії вловити бодай шматочок якихось наслідків для цих горе-прогульників. А ніц, глухо, шо в танку. Опублікувати – опублікували, а що, далі?

Коли на цих рептилій почне розповсюджуватись трудовий кодекс? Захотіло – прийшло, захотіло вдома чєшуйой блєстєть – осталось, бо дощ надворі і ломотно сраку в автівку пхати.

Я так розумію, що факт прогулу в публікаціях – це задокументований факт, з якого витікатимуть і наслідки? Чи черговий пердь в муку?

Нема на роботі з поважних причин – комісія і коліном під зад, за шкірку і на панель і остальні забігають, як ховрашки! Хай тільки спробує поновитись на роботі через суд, то це буде остання його каденція, виборець добряче запам’ятає цей лязгіт.

Гройс не вважав за потрібне наводити лад в борделі, тіко краватями совав, ще залишилась одна манюсінька надія на парубія і та вже, шо сніжинка тане на очах.
Бо коли стадо розбредається, хто куди, очевидно й зрозуміло, що пастух нікудишній.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ