Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

А Цв-Інтер всьо свістопляски устраює, вже до Дня Незалежності на цей раз. Це навіть не концерт, а щось більше, – відкопиливши губу хвалиця пані Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group і радіє поєднанню непоєднуваних речей про Булгакова, Утьосова, Франка, Квітку Цісик, рушник, Карпати, одеський гумор, космос, і Дніпрогес.
Ну, прально, тільки круглий телепень себе не похвалить від творіння такого заборістого вінігрєта. Та ні ж бо, не вінегрет, блджад, капустнік-щі, хоч прутень полощі у вас получивсь.

А Янукович де? Га, пані Безлюдна? Чи у вас провалля в пам’яті, як між космосом і Дніпрогесом? Він же теж історія, при чому зовсім свіженька! Як ви могли не включити такого неперевершеного таланта до свого пістрявого концерту?  Пригласили би, ВікторХйодрича із ростовскіх-то Єб**єй в програму «клоуни і акробати січас покажуть, як майстерно красти по 40 мільйонів грн. за хвилину», заглянути на ваш уютнєнькай капустнічєк-щі, хай поностальгує, як вони з Кільою Бімбою денно і нощно грабували цю країну. І вас, гражданка Безлюдна теж грабили, між іншим, не буду казати, що вони у вас вкрали, а можу тільки здогадуватись.  Бо оті ваші ностальгічні конвульсії по Дніпрогесу з космосом – це щось більше, безумовно, от наприклад, як ж*па і бантік – теж непоєднувані речі, зато як смотріца!

Це теж історія і зовсім свіженька, пані Ганно, чи вам від власного екзальтованого креативу геть памороки забило і у вас ретроградна амнезія? А може ви навмисне клеїте телепня та вдаєте дотепну щурячу мордочку, що цього всього і не існувало? Не існувало історії незалежної країни? Чи її для вас взагалі нема, бо вам в методичках не написали, а ви власним неперевершеним креативом так і не змогли це все допетрати?

А тепер власне піроженки з самого дійства. «Справжнє театральне дійство розгорнулося на сцені під час виконання Андрієм Доманським пісні «Канарєєчка» зі знаменитого фільму «За двома зайцями». Ну, дотепно ж як, креативно, що в мене аж сльози виступили. «Канарєєчка» до Дня Незалежності – це просто лютий зашкваріщє, як весь ваш концерт-капустнік-щі з вашим к-аналом.

Те, що там будуть «вражати своїм вокалом» бувша затята ригша Таїчка зовсім не дивно, бо де їй ще співати, як не на цвінтері? Ну, і Біличка з Могілєвською в когорті, а от що там в цій пьострій компанії поробляє Ніна Матвієнко і доч її Антоніна та Віктор Павлік – то вже цікавенько вельми. Також, як заявлено, в тому концертіку, внізапно яскравою зірочкою мєрцає… патріотична Марічка Бурмака, шо теж не менш цікаво.

Що, гроші не пахнуть? Чи вже відразу кажіть, що їсти так хочеця, що переночувати ніде? Чи ви такі навні, шо ворони і не знаєте, які концерти випускає цей канал ось уже два роки поспіль, чи як він майстерно кривить криву мордочку, що війни взагалі немає?

«Хароший» такий концертік, годний во всіх смислах, тільки кінець некреативно залажали.  Довершеності дійству надала би постановка, де лютия крєатівщики та і сам весь Інтер сів би в ракету і помпезно злетів у космос прямо з Дніпрогесу разом із його тухлими зашкварами.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ