Клер Захаровна: Мексиканські пристрасті за «зниклою» вагітною двійнею дівчиною

Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Історія зі зникненням вагітної двійнею дівчинки Дарини мене потрясла до глубини душі. Мислі були всякі, що швидка забрала і не можуть найти, що в подружки рішила заночувати, що підрядилась на сурогатне материнство… Купа волонтерів не спала і шукала і купа людей сиділа в Інтернеті, очікуючи на звістку, що дівчина знайшлася.

Вопшим, мислів було вагоніщє з тєлєжкою. Та ще й не клеїлось ніяк, як її мама могла відпустити в Київ на останньому місяці вагітності, в жару і саму за отриманням декретних виплат?

Потім промайнула предположитєльна інфа, що вона нібито сурогатна, а потім і взагалі, що діти народились мертвими. Вчора з новин чую, шо дєвучько оказуєця носило накладний живіт, щоб заставити свого хлопця одружитись на ній. Де воно зібралось потім дітей взяти, бо придумало собі, що вагітне ще й двійнею..

А тепер в мене питання ще й до мами, бо я бачила її «стривожене» обличчя, коли вона давала журналістам інтерв’ю. Ні разу не спитати і не подивитись аналізів узі? Всі майже 9 місяців? Ніразу не побачити живота своєї рідної дитини вживу? Маман була в зговорі, чи взагалі напрочь отбита? А тіпа пацанчік, якого вона хотіла на собі женити, хіба не бачив накладного живота? Спав, спав і наспав з нею дітей, а потім що? Б**ть… ну, і шуточьки, в мене немає слів. Ці люди дібіли? А скільки нормальних людей, які були задіяні в пошуках і які щиро переживали зараз почуваються, як обпльовані… От я тепер сумніваюсь у всьому. Були діти, не були…

Діваху треба за шкібарняк до гінеколога і прокуратура обов’язково повинна зайнятись цим ділом, шоб неповадно було іншим цинічним сучкам займатись подібними квестами.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ