Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Історія зі зникненням вагітної двійнею дівчинки Дарини мене потрясла до глубини душі. Мислі були всякі, що швидка забрала і не можуть найти, що в подружки рішила заночувати, що підрядилась на сурогатне материнство… Купа волонтерів не спала і шукала і купа людей сиділа в Інтернеті, очікуючи на звістку, що дівчина знайшлася.

Вопшим, мислів було вагоніщє з тєлєжкою. Та ще й не клеїлось ніяк, як її мама могла відпустити в Київ на останньому місяці вагітності, в жару і саму за отриманням декретних виплат?

Потім промайнула предположитєльна інфа, що вона нібито сурогатна, а потім і взагалі, що діти народились мертвими. Вчора з новин чую, шо дєвучько оказуєця носило накладний живіт, щоб заставити свого хлопця одружитись на ній. Де воно зібралось потім дітей взяти, бо придумало собі, що вагітне ще й двійнею..

А тепер в мене питання ще й до мами, бо я бачила її «стривожене» обличчя, коли вона давала журналістам інтерв’ю. Ні разу не спитати і не подивитись аналізів узі? Всі майже 9 місяців? Ніразу не побачити живота своєї рідної дитини вживу? Маман була в зговорі, чи взагалі напрочь отбита? А тіпа пацанчік, якого вона хотіла на собі женити, хіба не бачив накладного живота? Спав, спав і наспав з нею дітей, а потім що? Б**ть… ну, і шуточьки, в мене немає слів. Ці люди дібіли? А скільки нормальних людей, які були задіяні в пошуках і які щиро переживали зараз почуваються, як обпльовані… От я тепер сумніваюсь у всьому. Були діти, не були…

Діваху треба за шкібарняк до гінеколога і прокуратура обов’язково повинна зайнятись цим ділом, шоб неповадно було іншим цинічним сучкам займатись подібними квестами.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ