Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Пасєтіла сторіночку Сірожі, шоб так сказать от всєй душі порадуваця за щасливого обладатєля 192 квадратних жиліщних мєтров, а там, амамадарагая!

Сплошні діфірамби, який Сірожа хароший журналізд та невтомний ярий борциць з корупцієй і шо харошей елітной квартіри він по праву достоїн, то фігня, шо офіціальних задекларованих дєнєг в Сірожі кагбе німножко кіт наплакав, і бєднєнькій Сірожа начав одалживать їх у багатих тьоток-ростовщіц і даже німножко одолжив у своєї гьорли, неопромєтчіво записавши на себе всі 192 елітних метра.

Цікаво, а з П він утряс на папері договір позики, чи так, на слово йому повірила, што Дульсінєю хітроумний ідальго Ламанчскій нє кінєт?

Красіво жить не запрітиш, а тим більше дєпутату, бо нічо елітне дєпутату чуждо буть не должно.

Уже совіршенно очевидно, шо Сірожку покусав вампір, або на нього впала гантеля, бо всі вломились с нєдоумєнієм обсуждать сєй опромєтчівий крок кришталево-чистого борцуна.

А всьо очінь просто і банально. Сірожа вже як рік просипаєця в кошмарних снах про нульове декларування. Вот і дєнюшкі легалізірував таким чудернацьким кандібобєром по-бирому.

А вєдь можна було посовєтуваця з знающими людями за хароші гроші, як краще замісить квашню. А знающі людя за хароший откуп йому б порадили, що краще за все оформити банківський договір іпотечного кредитування, а потім по-тихому його погашать і ніхто б не прикопався, ібо банківська таємниця.

Но Сірожка ж Буратіна, надіявся, що не розкопають і нічого не вспливе.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ