Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Раїса Варфоломіївна, блджад! Ра-ї-са Вар-фо-ло-мі-їв-на!!! Ви сразу скажете: Захарна, не матюкайся! Я й не думала, це було саме перше, що я почала вчити в школі – як звати першу вчительку!

Майже пів-урока з невеличкими перервами ми талдичили правильну вимову ім’я по-батькові, а потім з дня в день. Піляць, в мене тоді голова йшла обертом і я з першого дня зненавиділа всю школу скопом, цілий місяць вона мені снилась та Раїса Варфоломіївна і я покривалась лепким жахом, а шо, єслі я не вимовлю, а ця цибата і носата Варфоломіївна закрисиця на мене і всьо, прощай мої пітьорочьки?

Кожну ніч вона приходила у мої сни і протягувала до мене довжелезні волохаті ручища і кричала зичним голосом:
– А ну скажи Варфоломіївна!
– Ларфоломіївна Лаліса, ой Раліса, нєеееееее Ларісааааа, – лопотіла я і від жаху косиця на голові ставала сторчма, а бантик поривався втекти.
– Я тобі зараз як дам Ларіса – кричала вчителька і замахувалась на мене указкою, а потім наближалась до мого носа і клацала великими білими зубами – повтори: Ра-ї-са!!!
– Ларісаааааа, – пищала я і залазила від жаху в темний куток і мені страшно хотілось в туалет, а Варфоломіївна ганяла навіжено по класу і кричала:
– Зараз, зараз я тебе знайду, – ніс її витягувався в довжелезну вовчу морду і вона відкривала вікно і вила, як сука в качанах на місяць.
Бляаааааа… Яке страшне начало школи в мене було…

А тепер сидю і думаю, ну чого наші розумаки в совєцьких вузах не запілілі її в якісь хімічки чи історички? Ну, нізя її було пускати на молодші класи – це ж просто жах для дитячих світлих голівок і їхніх язиків.

Пси: не буду тегать свого однокласника, ібо!))) Ромка, ти помниш цей жах? оту Варфоломіївну?

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ