Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Пока нацрада в образі Мони Лізи, нєжно склавши пухлі рученьки, кротко витріщалась на слово «моніторинг» і розмірковувала, з якого боку краще підповзти до «Інтера», шоб внізапно забрать ліцензію, гнойний апєндікс-канал «Інтер» рішив не ждати херургічного втручання і сам вскрився зловонним дуплом.

Тут же проволали магучія воплі: журналіздов «Інтера» прєслєдуют, ані нє вінавати, такова рєдакціонная палітєка канала і полетіли цидули віздє, жаль шо «Спортлото» було закрите, іначе пожалувались би і туда.

Це січас так модно, відверту брехню про свою країну називати редакційною політикою? Чи це така «остроумна» підміна понять, в надії, що ніхто нічого не розуміє?

Інтерята, вас навіть і журналіздами не обізвеш, ну, ви ж не зовсім мукли сіліконові, ви ж розуміли, що працюючи на «Інтері» – ви погодились і поділяєте, що редакційна політика каналу – це ВІДВЕРТА БРЕХНЯ і з ласими хитрими мордяками продовжували працювати там, продовжували розпалювати ворожнечу, продовжували не помічати війни, получати своїх 30 брехучих фублєй від господаря шабаша і хижо либитись від задоволення в той час, коли тебе, паскуду, захищають і кладуть своє життя на фронті, а ти сидиш, падло, в тьоплінькому ситному «Інтері» і брешеш з піною в роті по кремлядським методичкам агресора-нападника в телевізор.

І нєфік волати на всю країну. Ваша журналістська чуйка, єслі вона канєшно є, не могла вам не донести, що цей гнійник колись репне і він таки репнув. І замість того, щоб з попутним вєтром сваліть з чємоданом в нєжниє об’ятья нахвалюваного старшого брата (куди, кстатті, і свалілі викормиші-папєрєднікі того самого «Інтера» Юрій Кот і Максюша Раврєба) – вони сидять і продовжують далі верещати з тонущого зловонного дупла про переслідування якихось видуманих журналістів, яких на «Інтері» немає і ніколи не було.

Мене дивує, що у багатьох журналістів взагалі відсутня журналістська етика і вони всі як один, приставши до якогось хазяїна починають скавчати про його потаємні фантазії, обзиваючи це красівим словом «редакційна політика». Та нема у вас ні редакції, ні політики, як нема і честі, бо журналіст повинен писати ПРАВДУ, а не озвучувати мутні темники-побрехненьки свого хазяїна, розбавивши його своїм суб’єктивним баченням. Що вам заважало плюнути тому льовочкіному- фірташу межи роги і піти всім скопом? Не пішли, значить ви такі самі і тепер уже з пожиттєвим тавром брехуна.

Ну, і навздогін інтерятам: пока ваше зловонне дупло ще не прикрили і ви всьо єщо врьотє в сєткє, зарубайте на своїй русскоязичьнай чєлюсті, що прізвище президента України не Парашенка, як ви звикли бовкати, А ПО-РО-ШЕН-КО, через букву «О».

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ