Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

2,5К лайків під постом Авакова про перзумпцію правоти поліцейського… 392 –розізлились, 70 – в захваті, 20 – взоржало, 14 – здивувалось, 5 – заплакало, остальні просто лайкнули без емоцій.

Ох, як не подобаюця ці швидкоскалапуцяні пиріжки під якусь подію, ох, не подобаються… Вам не нагадує це слова пісні «Я єво слєпіла із того, шо било, а потом шо било то і палюбіла?». І нам це всьо швидко штовхають і пропонують полюбити, як соціальну норму, нате громадяни, їжте не обляпайтесь.

Нє, ну Аваков правий, що цей імператив працює в розвинутих країнах. Так, працює, бо там не одне покоління народилось і живе по працюючим законам і трєпєтно це всьо виконує, ібо чітко впевнено, що ці закони працюють і захищають громадян.

А у нас що для громадян? Сім кіл пекла по судам, щоб потім доказати, що поліцейський помилково тобі кулю в лоба пустив, бо йому щось там показалось? Де гарантії, що поліцейський щодня при здоровому глузді? Де гарантії, що це все, як обичьно не дійде до безпрєдєла?

Не готова поліція зараз до такого імперативу, не готова, бо це непосильна ноша для цієї системи, яка намагається одним колесом їхати, інше буксує, а два задніх заклинило…

Краще закон, пляць, Савченко, пляць, відмініть, бо випустили джина з пляшки, а нормальним законослухняним громадянам страшно вже від всього, ще ви тут із своїм імперативом: натє ми вам пиріжків швидесенько напекли і вони почті красіві, а шо начинка мяко кажучи з чого попало, так ви ж звикли, зато пиріжки красіві, їжте.

Для чого правоохоронцям ще додаткові права, вони хоч би тими, що є навчились користуватись…

От прикиньте, допустим лікаря наділили презумпцією правоти і він такий на прийомі: ви хворий, а ви сидите на дупі і доказуєте, що ви всього лиш на профогляд прийшли… А лікар знову: ви болєн і виписує вам слонячу дозу антібіотіків, бо він юзає презумпцію правоти по повній, а що ви потім здохнете від слонячої дози – йому до дупи.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ