Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Вже давно свербить мені написати псто про тварюку двоногу за кермом, яке вирячить очі і мало того, шо само летись в жопу, та ще й інших за собою тащить.

Вчора спіткало мене таке нещастя і дай Боже водію довгих років життя – має швидку реакцію, а так, да, Захарна вже би десь або в реанімації бовваніла, або зверху созєрцала, як копачі вправно працюють над її новим доміком.

Мудло було женського роду на бутилочного цвєта Ланці, мчало вирячивши очі незнамо куди. В писку – цигарка, біля вуха мабіла, ну, і кермо, шо єбстєствєнно керувалось одною кінцівкою цьої є****шки. Ох, з якою насолодою я б вломила тій піські люлєй, аби вона зупинилась, всі патли б повидирала.

Сьодня ще один ходячий ї****тізм мені трапився – переходило дорогу і прям лізе під колеса, бо воно в наушніках. Один водій справно вивернув руля і об’їхав це чмо, так воно іншому чуть під колеса не влізло!

Підбігла до неї, повидирала наушніки з вух і кричу: ти чи очі розлупи, як ніц не чуєш, або з дому не виходь!
– Шотакоє? – вичавило з себе возмутітєльно.
– Мозги включи, і не лізь людям під колеса, перехід он там, – і тяну цю самку насікомого за руку, а воно вивертаєця і прям відкритим тєкстом мене посилає на три відомі букви і попєтляло знову серед машин. Водії гудять в клаксони, а ця ринва чвалає навпростець, бо їй нада і воно тікошо послало того, хто переживав за її та безпеку інших…

Вопшим, водії та пішоходи, не дивлячись на то, шо у вас від спеки пливе криша, – соблюдайте правила!!! Будьте людьми, а не тварюками! А скільки почавлених тваринок на дорогах, людоньки. Тут тобі і гусенята/качата і собаки і йожики і коти, навіть лисичку на узбіччі задавлену бачила…
Це пі***ц, двуногі, вам і апокаліпсіса нінада, ви самі ходячий звіздєц.

Вопшим, шото я вже два дні поспіль зла, як оса. Піду псінку почухаю за вушком і котика заодно, мо чуток подобрію к обєду.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ