Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Недавно на очі попалось хароше давно-вживане ім’я Євпсіхій.  Шкода, що забуте не заслужено, бо красіве і таке говоряще.

Приходиш в якусь кантору, а там табличка: Євпсіхій Дармідонтичь, слєсарь, наприклад, і всьо стає відразу яснінько і понятнінько, збираєш свої пожиточки і не відкриваючи дверей, чвалаєш восвоясі, бо хрєнушкі тобі чоловік з таким ім’ям шото нахалявчик зробить навіть в межах посадових обов’язків, бо псіхане по-любасу)))

Або от в домашньому вжитку взагалі кошерно:
– Псіхій, любий, іди курям дай жерти!
Псіхій канєшно буде довго комизитись, луплячи в танчики на компі і так милозвучно йому сказати кратінько: так, Псіх, єслі ти січас не встанеш із-за свого грьобаного компа і не попораєш хозяйство, то псіха в хаті буде два! Дуже, дуже зручно я вам скажу.

Ще харашо, якби був і жіночий варіант цього імені. Євпсіхія.
І чоловік би звав таку жіночку або Єва, або Псіхія, як дістане, або взагалі Псіхічка в кризові напряжонні моменти)))

Імена, котани, вони такі, накладивают нєчто на носія, карму несуть опридільонну.
Але буває і зовсім навпаки.

От назовуть, наприклад, хлопчика Віктором, побєдітєльом тоїсть, а воно виросте і матня матньою… або ще хуже матні… або ще хуже – в прєзідєнти може подаця.

Чи назовуть дівчинку Юля, наприклад, а вона виросте і дивишся на ту Юлю, а вона вже і не Юля вовсє і на Юлю схожа тільки коли спить зубами до стєнки, а коли бодрствує, то чисто вінігрєт горгони з фурією на каблах в кубі…

Вопщим, ящетаю, шо двойні імена це луччє чим обичні. Потомушо людина все життя міняєця, нізя людину одним іменем всьо життя називати.

Є в мене знайомий, Володька звати, ну, так, і не знайомий зовсім, але на слуху всігда і віздє. Дивишся на нього і думаєш: і якої сраки тебе так назвали? Миршаве, подле, крисячі глазки так і бігають, ну х**ло ж настояще…

От назвала би мама його відразу х**лом, так може і вдавили б десь рочків в 3 маленького, крісельцем в стіночку, наприклад, або перорально качалочкою для вареників угандошили.

І може в світі совіршенно по-іншому все склалось, а не так, як оце січас…)))

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ