Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

В Україні оказуєця 16 нудистських пляжів, йомайо! Я нудопляжофоб, канєха, бо не понімаю нафіга людство ото жило 2 тищі років, убивало всяких мамонтів і ходило в печерах в їхніх шкурах, а потом ізобрєтало всячєські тряпки, шоб тепер вітер моря чи водойми несамовито тріпав чиюсь усталую пісюшку і колихав потужні сісяндри.

І ще у мене вопрос, а дрескод який у них єсть? Ну в смислі брітиші ілі нєбрітиші ілі мона так, по простому в люді з дікіми зарослями? Шоб так сказать подавіть встрєчного гомосапієнса своїми размєрами чи зарослями, своєю альфасамєчічностью?

Для чого індустрія трудиця день і ніч, не покладаючи ножниць і швейної машинки, для того, шоб здєлать із женщіни загадку касіво прикривши вотето всьо красівим купальніком?

А як чувствують себе мужики, коли на їхню женщіну пялиця якесь підстаркувате і зморшкувате репанко? І вотетімі скользкими глазками вождєлєнно ковзає зверху вниз?
І для мужиків то всьо палівно, бо раптом товарісчь нижче пояса откажеця від верхніх мозгів і почне паліца при вигляді апєтітної тьолочьки?

А діти? та то ващє лютєйший пістєц, котани. Як маленькій дєвочькі не получить моральну травму від созєрцанія взрослого дядьки, возжелавшого вон-ту гражданку, розкинувшу назустріч сонцю ноги?

А подросток в пубєртаті коли побачить упругу дєвіцу, це ж яка психологічна травма, йопта, істєріка даже може случиця!

Нє, негоже вотето всьо, якимось пєщєрним неандерталізмом тхне… До тогож це опастна затія, сцуко, бо у воді много всячєських ужиков і зміючок… І хтось же ходить на ці 16 пляжів!

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ