Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Laura Ashley Ukraine назійливо лізе в очі на ФБ і приглаша пасєтіть магазін (єбстєсьно, шо Захарна не на Марсі живе і знає, шо таке Лора Ешлі).

Зайшла, шоб чисто задовільнити цікавість, шо там за англіцкій інтер’єр і женська одєжда. А там всілякі платтячка розцяцьковані, вау, аж щелепу отквацюлило, поки в ціну не глянула. Вєліколєпноє многослойноє платьє с длінним рукавом – 5 тищ 750 гривасиків, бруки та светрики – 3 тищі, трусони мать по тищі.

Лоро, ти п’яна? Де ти бачила такі ціни і якого фіга приперлась зі своїм дорогущим мотлохом до нас?

А, ну якже, в нас ще залишились дібіли, які то всьо купляють. Он бєженці совка, коли до нас приїжають, дивлячись на ціни в наших бутіках на брендовий мотлох – втрачають свідомість, а потім, прийнявши кардіо-аспіріну на грудь довго не можуть прийти до тями, шо це за така цінова політика в ніщій країні, бо в них у всяких ЄСах та Америках всьо по 10-15 євриків чи долярів і місцевий аборігєн краще в мотлоху ходитиме, чим потратить більше…

Колись одна корєфанка подарила мені шикардосного блузона від Пр.да, так Захарна не довго думаючи взяла ножички і спорола ті всі девайси з блузочки, патамушо всігда так дєлаю. Ібо щетаю, шо не одяг з брендами повинен прикрашати людину, а людина в одязі повинна виглядати гармонійно і пофігу на всі чумачедші наліпки від крутих дізайньорів.

Знайомі, коли взнавали про цей мій «подвіг», крутили пальцем біля скроні і казали, що я пришелепкувата на весь чердак. Вопшим коліжанка впала в обморок і пообіцяла, що наступним подарунком від неї буде гівно на патичку. Дивина та й годі.

пись: хотіла стерти псто, але не буду. Я сьогодні вредна.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ