Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Якщо ти добрий, ввічливий, делікатний, але не маєш внутрішньої потреби при першій зустрічі демонструвати ікла – канєшно, у мєрзкіх людішков про тебе складеця перше враження, що ти лошара. Це як лакмусовий папірець.

При другій зустрічі мєрзкіє людішки починають юзати лошару по всій своїй мєрзкій програмі, ти спостерігаєш то всьо неподобство і тихо внутрішньо ржеш, ібо відчуваєш внутрішній комфорт від палєва, до якого ти не докладаєш абсолютно ніяких зусиль.

На третій зустрічі мєрзкіє людішкі нагліють до крайньої степені і тут починаєця всьо саме інтірєсне. Ти показуєш свої величезні ікла, а мєрзкіє людішкі виявляються не готові зняти з тебе лавровий вінок лошари і починаєця страшний лемент, бо вишкрябать з нутрощів образ лошари не так просто, бо вони вже зрослись і зріднились з ним.

Закривайте перед такими упирями двері в своє життя. Вони спалились по повній і це не коштуватиме вам довгих років спілкування і розчарувань.

І досвід син помилок вічних
І геній злий, як парадокс)))

Захарна прокачала свій опит, чим і ділиця з вами, але мінятись нівкоєм не буде. Ібо ніфаталла іщо чіво підстраюватись під всяку мєрзость.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ