Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

—–
Наканєцто мічта Захарни почне збувацця і, надіюсь, що цей пілотний проект набуде вірусного характеру і бистрінько розплодиця по всім поліклінікам країни.  Ще добрих три десятки років назад Захарна намагалась побороти цю дібільну систему номерків, яких завжди чомусь не вистачало, жалувалась де тіко мона було, тіко шо в Сортлото не жалувалась, але система стояла прочно, шо залізобетонна стіна і своїх позицій не здавала, ну а Захарна завжди розбивалась там в говняшку.

Звонити по телефону і записуватись – бесполєзна трата часу, токо жівая очірідь. Живая очірідь: пріхаді, дарагой друг, срання і ще до обіда, в черзі таких же болящих тобі представиця вєліколєпна возможность заразицця очінь інтірєсними екзотічеськими вірусами, якими ти ще ніколи не хворів, ну і супєр-пріз живой очєрєді – елітно склєїть ласти в душному темному коридорі.

Взяти номерок у злої вусатої тьохи в реєстратурі, яка вже одною ногою на пенсії – це зовсім не означало, шо ти вхопив лікаря за бороду, бо перед тобою, шо миші шмигатимуть всякі друззя лікаря, друззя друзєй лікаря, собутильніки лікаря, знайомі лікаря і однохалатниє сослуживці лікаря – едакі желєзобєтонні бабіщі в білих халатах, які на вас так визвіряця, шо ви моментально чудодєйствєнно прям в черзі ізлєчіваєтєсь від тяжолих невиліковних хвороб…

Надіюсь, що весь цей пережиток насилу відійде в небуття, як і папка євойний совок, бо сил вже нема на це всьо дивитись – на оцю всю сістєму здравоохранєнія, яка багато років отаким раґульством тільки калічить здоров’я пересічних і від неї вже явно штирить сістємой живозахоронєнія…

Згадала слова одного толантлівога херурга, який сказав на прийомі моєму переляканому сину: «Ну шо ти стоїш, как гліста в скафандрє!». Захарна не злопамятна, но охоче ще б тоді надавала оцьому пізділкіну по херургічеськой чєлюсті. Вопшим, ще б етику лікарняну ввести заодно, бо хамство в цих пєнатах просто неприйнятно, а побори – то взагалі окрема тема.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ