Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Цілком серйозно нагадую, якщо немає змоги швидко евакуюватись з багатоетажного помешкання при землетрусі не спішіть лізти під стіл (хоча під стіл теж можна, але він повинен бути досить крепким, а не оте г*вно з тирсоплити), ставайте в позу звєзди в одвірку, де несучі капітальні стіни. Про це краще вточнити загодя і знати, де в помешканні несучі стіни.

Родичів посопливіше можна пристроїти у ванну і прикрити її кухонним столом. Тримайтесь подалі від вікон, антресолів і всього, що може впасти на голову, а також від всіляких сервантів з посудом. Не панікуйте і не вискакуйте на балкони і на прольоти – вони сипляться першими. Якщо вибігли на вулицю, не роззявляйте рота біля під’їздів, а хутчіш тікайте на більш-менш відкритий простір подалі від будівель та ліній електропередач.

Згадала, що пару днів назад наблюдала міграцію слимаків та хробаків з землі, ще тоді чогось мене впічатлила ця странность, думаю, ото дурні, на вулиці дубак, а вони з-під землі пруть, як навіжені. Хоча Коляновна каже, шо мабуть в неї постійно-діючий землетряс напевно, бо ті слимаки лізуть всю весну і все літо))).

Вопщим, збагойна і без паніки! Бо ваша паніка може створити хвилю ще гіршої паніки, а тоді вже атас.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ