Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

ящетаю, шо всячєські ригалії із словом «народний» нада випіліть, як пережиток совка… Це пісня може бути народна, мудрість, прикмети всякі, бо живуть віками, а як живий організм може бути народним?

Народний – це той, що належить народу, це логічно. А як от, наприклад, Паша Зібров може належати народу? Йде такий народ, дивиця Павлуша в Сільпі капчьоний толстолобік купляє, ну і сразу йому: Павлєнтій, ти ж народний, а ну хуткенько нам тут про каштани втни, бо желаніє народа для народного єсть першочергова задача і закон. А Вітя такий, Павлік наприклад, чи Білик Іра: нє буду, я шо вам мавпа яка на площадях тут для вас дуру корчити і будуть праві міждупрочім, між ними і народом величезна прірва.

Вопшим, таково: народний артист нада випіліть, а натомість запіліть заслужений работнік культури – скорочено засрак, наприклад, або просто видающийся шлягерний артіст – вша, або ше там шо. Чи захоче, то вже такоє, ригалії за пазухою не таскати, а відзнака буде, ага)

народний депутат – це взагалі розрив шаблона, бо організм як тільки стає депутатом – відразу забуває про народ, жиріє і починає думать, шо воно якесь необнаковєнне, раз судьба йому наломила таких няшок. Купляє якогось жоповоза для передвіженія сраки і починає шарудіти очиськами – де б накрасти на елітний домік в якійсь кончі і шоб дєтішкі з внучішкамі бєзбєдно по всяким Ібіцам швондяли.

Хай буде просто депутат ВР. Я б ще до депутата допіліла слово «тимчасовий», шоб воно кожного ранку просипалось і помнило, шо воно хоча і ізбранне на якомусь участку групою людей, але це всьо врємєнно.

Врємєнний дєпутат України в Раді – ВДУР скорочено. Звучить, га? І народним ти станеш тоді, коли тебе заповажає народ за зроблені справи, а так – будеш вдуром…

А то понавішують собі ригалій від імені народу, а само ніразу не народне і вопше, за «народний» ящетаю нада голосувать на рихвирендумі, і то нінада, бо і народ міняєця і той хто вчора був визнаний народом вже завтра може скурвитись.

Отакоє… * зітхання* вопшим, попереджаю – шутка юмара в мене така на сіводня, стєбуся я, день такий, не веселий.

А то вскочить якась мадам Глупова в коментарі і напише: «Клєр Захарова, ти дура» вроді шото новіньке мені сказало і сидить вумне і довольне, шо вутка, випорожнило кішечнік от шлаків.

Але саме смішне не то, шо воно сернуло, а саме смішне то, шо я її через косвєнних людьов знаю як даму благочєстіву і взірцеву, мать сімєйства, ага
Фейсбук теж велике село)))

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ