Клер Захаровна: Регалії зі словом «народний» треба скасувати

Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

ящетаю, шо всячєські ригалії із словом «народний» нада випіліть, як пережиток совка… Це пісня може бути народна, мудрість, прикмети всякі, бо живуть віками, а як живий організм може бути народним?

Народний – це той, що належить народу, це логічно. А як от, наприклад, Паша Зібров може належати народу? Йде такий народ, дивиця Павлуша в Сільпі капчьоний толстолобік купляє, ну і сразу йому: Павлєнтій, ти ж народний, а ну хуткенько нам тут про каштани втни, бо желаніє народа для народного єсть першочергова задача і закон. А Вітя такий, Павлік наприклад, чи Білик Іра: нє буду, я шо вам мавпа яка на площадях тут для вас дуру корчити і будуть праві міждупрочім, між ними і народом величезна прірва.

Вопшим, таково: народний артист нада випіліть, а натомість запіліть заслужений работнік культури – скорочено засрак, наприклад, або просто видающийся шлягерний артіст – вша, або ше там шо. Чи захоче, то вже такоє, ригалії за пазухою не таскати, а відзнака буде, ага)

народний депутат – це взагалі розрив шаблона, бо організм як тільки стає депутатом – відразу забуває про народ, жиріє і починає думать, шо воно якесь необнаковєнне, раз судьба йому наломила таких няшок. Купляє якогось жоповоза для передвіженія сраки і починає шарудіти очиськами – де б накрасти на елітний домік в якійсь кончі і шоб дєтішкі з внучішкамі бєзбєдно по всяким Ібіцам швондяли.

Хай буде просто депутат ВР. Я б ще до депутата допіліла слово «тимчасовий», шоб воно кожного ранку просипалось і помнило, шо воно хоча і ізбранне на якомусь участку групою людей, але це всьо врємєнно.

Врємєнний дєпутат України в Раді – ВДУР скорочено. Звучить, га? І народним ти станеш тоді, коли тебе заповажає народ за зроблені справи, а так – будеш вдуром…

А то понавішують собі ригалій від імені народу, а само ніразу не народне і вопше, за «народний» ящетаю нада голосувать на рихвирендумі, і то нінада, бо і народ міняєця і той хто вчора був визнаний народом вже завтра може скурвитись.

Отакоє… * зітхання* вопшим, попереджаю – шутка юмара в мене така на сіводня, стєбуся я, день такий, не веселий.

А то вскочить якась мадам Глупова в коментарі і напише: «Клєр Захарова, ти дура» вроді шото новіньке мені сказало і сидить вумне і довольне, шо вутка, випорожнило кішечнік от шлаків.

Але саме смішне не то, шо воно сернуло, а саме смішне то, шо я її через косвєнних людьов знаю як даму благочєстіву і взірцеву, мать сімєйства, ага
Фейсбук теж велике село)))

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ