Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Не знаю, як у вас, котани, а в мене щоразу приступ сєрдєчной колікі, коли треба плати за комуналку.  Казалось би – арахував і шуруй в банк для сплати. Но Захарна ж продвінутий юзер, просто так не нараховує, їй нада для пущого цимєсу особливо-ізощрьонно іздіватись над собою.

Відкрила у всіх канторах на сайтах де особисті, а де лічні кабінєти, шоб так сказать моніторить сплати і нарахування копієчка до копієчки, бо переплата січас – небачена розкіш, а за борг в 30 гривасиків 2 роки назад спритники з обленерго відрубили світло без попередження, обрізавши провода на щітку в під’їзді. Як потім вияснилось – ашиблісь щотчіком упороті малодчіки. Скандалити з ними і намагатись добитись компенсації в монополіста – завідомо програшне і ще й може бути значно дороге, якщо ви від нервів занирнете в больнічку з мікроінсультом. Больнічка то харашо, якщо вчасно зрозуміти, що за коварна сволоч той мікроінсульт і вчасно прокапатись, но ця тварюка може вас спіткати цілком таємно – поболить голівонька пару днів, на лапках перескачеш і далі жити, бо хворіти просто ніколи…

Але зараз не про це, а про особисті кабінєти, чи лічні в онлайні з монополістом. Вопщим, хто як хоче, той на такій мові і повідомляє споживача – бардак вже на старті такий бардачний, що диву даєшся.

Йдем далі – реєстрація. Тут монополісти особо хитрожопствують. Хто просить для логіна номер рахунку, хто електронку, но обленерго пішло в цьому процесі далі всіх – присвоюючи логін з декількох літерок прізвища і вваливши споживачу для входу не тільки пароль, а й капчу!!!
Капчу, sука, сікрєтний сайт, Карл, йопаламать, шоб вас там всім мізки покрутило так, як оце мені щомісяця крутить, коли я ту срану капчу розглядую і намагаюсь вдесяте ввести літерки і цифєркі, бо недайшо обізяна яка сидить за компом і намагаєця несанкційно влізти і вивідати таємну інфу, а скіко Захарна в місяць за електрику платить?

Пєнтагон отдихає! О, які Шкірліци з Пуарами засіли в обленергах і п’ють кровушку з споживача, який нать в окулярах в 2 рази мощнєє не в силі впетрати, що за срань там намальована на тій клятій капчі! А мєрзкі людішкі, мєнєє продвінуті в компі так взагалі сахаються відразу, бачучи оцю poebenЪ для обізян.

В мене взагалі останнім часом стійке враження, що всі кантори по наданню комунальних послуг населенню окупірували рєптілії та ще й спєцом їм в якомусь сєкрєтному кабінєті мізки вирівняли, а потім зробили одну єдину ізвіліну для ізощрьонних іздьовок над споживачем.
От наприклад, приходить вам смс серед розрахункового місяця, що ви якимось раком должні їм 60 гривень (хоча оплатили тиждень назад за минулий місяць), бо вони знімають показник подекадно, чи взагалі методом тика і тріпають вам нерви від сплати до сплати, бо на банкінгу висить червоним, шо ти їм вже серед місяця з якоїсь сраки винен непередбачувано грошів…

Обленерго – це оччінь засікрєчєна організація, оччінь! Приходиш до них заключити типовий договір, а тобі люб’язно влибаєця сатрудніца з віконечка і повідомляє недержавною рєптілоїдною мовою, що договір січас не дадуть на руки, бо його відсилають в кабінєт до начальствующої рєптілії, яка околачується н̶є̶з̶д̶є̶с̶ь̶,̶ ̶а̶ ̶г̶д̶є̶ ̶н̶є̶ ̶с̶к̶а̶ж̶у̶ зовсім по іншій адресі і на протязі місяця, рєптілоїд, як роздуплиця, то підпише, а як нє, то нє – будете наярювати круги пекла.
Резюма: питки споживача з року в рік стають все вишуканіші і тим рєптілоїдним канторам насрать, що ви старанно і вчасно сплачуючий за послуги абонент…

Авторська стилістика збережена.

Джерело:  Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ