Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Нє, ну а де ше корупціонєру храніть СВОИ КОРУПЦИОННИЄ ДЄНЬГІ?
Канєшно, в стєклянной банкє, прикопать на полі Чудєс, тєм болєє, шо страна єсть і дураків в ній навалом.

Походу суддя, шо нє сложно прєдположить, обсмотрєвся в дєцтві Пріключєній малєнького лошари Буратіни, який не знав куди приткнути нєзадєкларіровані 5 золотих, отсипаних коварним Карабасом Барабасом.

333«Крекс, пекс, фекс!!!», – прошептав суддя Ніколай дрожащими губами, закопуючи банку со СВОЇМИ КОРУПЦИОННИМИ ДЄНЬГАМИ. – Колосісь КОРРУПЦИОННОЄ ДЄРЄВЦО, большоє-прібольшоє, – полив холмік чародєйним зєльєм, поскучав трохи на пустирі і почвалав восвоясі задать міцного храпака в об’ятьях Морфєя.

Но суддя Ніколай трішки призабув сюжет старої коварної казочьки, бо Буратіна хоть і чурбан, но догадався, шо дєньжата ніплохо сохраняюця в буратінскому деревянному пискові, єслі ним не чвякать.

В одному повезло судді Ніколаю: він всьо єщо в Странє, де навалом дураків, в нього стойкій імунітєт до буцигарні, а покємони з ВР барствуют на канікулах.

Ну, і ніхто не здивується, коли суддя Ніколай, срочьно захворіє для начала какой ніть прєлєстной нєізлєчімой болєзнью, а потом, шелєстя шелковістой мантієй, ломанеця в Страну ізвєчного болотного Пі**єца,
патамушо знають всі, шо дєньгі, а тим більше СВОЇ КОРУПЦИОННИЄ не кладуть в одну карзіну.
Вопшим, кто іщєт той всєгда найдьот – главне правило правільного слєдопита.

В страні ще суддєй дофіга,
Які на грядках прикопали корупційні гроші.
Трясіть в чуланах, по старих носках, в галошах, в кадушках з фікусом і в морозілках.
Трясіть вєздє, трясіть мурзілков!!!

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ