Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Пока народ радіє, шо Рада Покємонов тільки вийде з відпусток, то кине все і встромить допитливого носика в загальновідому скандальну переписку журнашлюх з терористами і розродиця на фініше запрєтом ватних (к)аналів «Інтер», «Україна», Захарна змушена констатіровать очінь пріскорбний факт.

Не так давно Захарна, путєшествуя на своєй мєтлє над окрєстностями і центром духовної столиці України, помітила, шо на кришах жиліщ за літо!!! значно побільшало колічесьтво спутнікових тарєлок, шо грибів після дощу. Свєженькіє спутнікові тарєлки були помічені не тільки на илітних дахах, но і на вєсьма драних кришах.

Захарна в силу своєї допитливості очінь сильно поінтєрєсувалась у знакомих граждан, к чєму би ето? І гражданє їй відповіли, шо явно не к дождю, а уж тим більше не к тягє к прєкрастному натюрель, а всєво ліш шоб втикать в раіссянскіє (к)анали.

Захарна не полінувалась і прошерстила таблицю каналів на предмет іскомого і навіть довго не потіла, їх там болєє чєм, шо гамна за сараєм. У інвалідов інформаційної війни жутчайша ломка по інфокалу аттудава в звязку з забороною трансляції цього лайна по кабельним мережам.

І тут Захарна даже не предполагає, а цілком впевнена, що власники оцих тарілочок дуже затишно почуваються на субсидіях від держави, файно харчуються та дозволяють обі дуже недешеві речі.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ