Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

В стрічці лютий зашквар ім. троянської кобили Надєжди, навіть Ляшко не витримав і впаяв не своє звичне «скотиняки», а «дівчина реально йо***лась на всю голову», не залишивши Надєжді Кобило-Троянській і маленького шансіка воспользуватись остатком мізків.

Вопшим, як спєціаліст близький к околонаучним кругам брітанских псіхіатров, осмєлюсь діагностіровать, шо думать гражданкі Н.Кобило-Троянській осталось тільки жопою і то не довго, бо гражданка собралась на голодівку, яку вона так полюбила в х**ловських застєнках, так як їй було нєфік дєлать.

Багато хто з фєйсбучнєгов так впічатлився вчорашньою промовою гражданки Кобило-Троянської, шо люто пообіщав більше нічого про неї не писати. Захарна не одобряє такий імпульсивний порив і таких поспішних обіцянок давати не буде, патамушо єслі їй дозволити патякати без резонансу в суспільстві все, що їй тепер взбреде на жопу, то дихати буде нічим.

В звязку з цим в мене є три заскарузлих питання:
1. Якої сраки гражданка Кобило-Троянська, поліруючи жопою х**ловські нари з євроремонтом заочно оказалась в нардупах? (які правові підстави і законність таких дій?)
2. З подачі якої великорозумної сраки гражданка Кобило-Троянська заочно оказалась в ПАРЄ і чи можливо її відізвати відтіля по причині названій паном Ляшком?
3. Якої сраки після двохмісячного поноса з рота ця мутна гражданка з хворою головою все ще Герой України?

Питань в мене значно більше, і всі починатимуться однаково, «з якої сраки?», но я не буду ними спамити простір і так достатошно засратий словєсним поносом вищевказаної гражданки.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ