Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Дєпутат госдури нєкто Мілонов прєдложив Куйку стать гражданкой Педерейшена. Куйок перелякався та послав своїх посіпак усміріть мілоновксую прить і завірити, шо куйок оччінь любить свою країну та не збираєця міняти громадянство.

Гроші любить ваш куйок, а не країну, бо якби любила країну то співала б в АТО, а не крутила дупою на агресорських концертах. А воно ж іще й народна! Не хвіст собачий! Як вам: народна артистка України дере горлянку на концерті, присвяченому 320-річчю МВФ роіськи?!!! Горлапанить тим, хто вбиває наших хлопців!!! Горлапанить на всю лужону глотку пра любоф. Тфу, б**ть, тисячу разів.

Наш доблєстний мінкульт наскладав кучу списків ворогів країни, проживаючих на роіські, а може вже настала пора продерти очі і своїх внутрішніх ватних куфайок теж почати пакувати в списки? Бо шо не включиш яку радіостанцію, то там як не таїчка-ригоаналівська посіпаїчка із своїми піснями періоду аля-кучма-бум-ца-дріца-гоп-ца-ца, так оця увєсєлітєльніца курячих фабрик всєя роіськи.

Мене також дивує позиція нашого українського шоу-бізу: вам що, б**ть, очі замилило, чи як завжди моя хата скраю? Може пора вже розтулити роти не тільки для того, щоб співати зі сцени, але й для громадянської позиції? Може пора висловитись з цього приводу і почати складати списки «Любителів сплясать і спєть на роіське» для сліпого мінкульту?

Бо те, чого не робите ви, зробить розовопикий Мілонов і лічно буде ходатайствовать про громадянство у відповідні органи для цієї пєвцуньї. А ми подивимось, як вона викручуватимеця, потомушо Мілонов налаштований рішуче. Ото нєжданьчік куйку прилетів.

Куйок, не виламуйся і погоджуйся, бо затягувати вже нікуди, бо тут тобі хіба що по підворотнях горлапанити і на засікрєчєних корпоративах ляжками трясти, нема тут майбутнього в тебе і таких як ти… Пересидіти не вдасться і не надійтесь, люди вам нічого не забудуть.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ