Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Аеропорту «Бориспіль» прям кров з носу конче необхідно іменуватися імені когось, ну, вот прям винь і полож, без увічнення когось аеропорт загнеця, захиріє, а літальні смуги заростуть будяками. Ну, вот проблем в суспільстві більше немає, як присвоювати аеропортам ім’я.

Міністерство інфраструктури України запустило онлайн-голосування за нову майбутню назву аеропорту «Бориспіль», яке триватиме до 15 липня. Можна обрати одного з п’яти кандидатів, на честь якого й буде названо аеропорт. Йдеться про 5 постатей: інженера-авіаконструктора Ігоря Сікорського, гетьмана Івана Мазепу, авіаконструктора Олега Антонова, художника Казимира Малевича та поета Павла Чубинського. Є на сайті і шостий варіант – залишити аеропорту назву «Бориспіль».

Ладно, з Сікорським все зрозуміло, інженер-авіаконструктор, але при чому тут Мазепа до повітряних перельотів, а тим більше художник Малевич і поет Чубинський. Хто це все напридумував, яка світлюща голівонька, розум якої зашкварився саме на цих прізвищах?

Я не буду зараз вам розповідати, скільки грошей коштуватиме ця забаганка і на фоні чого такі бездумні трати в країні, яка живе у війні та від кредиту до кредиту МВФ, від переіменування до нас більше чи менше літати не будуть, а будуть скільки треба, незалежно від того, якими картинами чи віршами буде прикрашено приміщення КВР.

Хочете увіковічнити Малевича – будь ласка, картинна галерея, ну, і теде по прізвищам, тут не про Малевича і навіть не про мавпування з «Русского авангарда».  А про те, що в нас дофігіща українських авіаконструкторів таких як Антонов, Кондратюк, Корольов і т.д. Ну да, багато особистостей неоднозначні, тому що повітроплавання розвивалось саме в період совка і можна спорити до кісток, хто луччє і кручє.

Не знаю, мені не комільфо, аеропорт «Бориспіль» – ось його назва, бо це аеропорт, штучний варіант, а не масовий савєцький колгосп імені якогось комуняки, чи червоного дишла, які треба було розрізняти за назвами. Вопшим, я за авіаконструкторів, або скоріш за все – залишити всьо, як є, бо Бориспіль і є чудова історична назва нашого славного українського аеропорта.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ