Клер Захаровна, блогер
Клер Захаровна, блогер

Рубріка ‪#‎непотопляєме_гімно.

Довго ж воно блуждало по колєктору, то там вигулькне, то в сенаті аж, тепер ось в зомбоящєрі, бо треба ж пейсатєльніці на сільодку і хлєбушек заробити.

Ітак, хто ще не бачив – Жаба Гебельсовна на ньюс̶р̶вані з суб’єктивним незамиляним взглядом на проісходяще єжетижнево натиратиме очі, вуха і моск лохоторату.

13528655_737525269722140_779703538779206190_nДля отуплєнія лохотората були використані слєдующі іміджеві задрочки (Захарна, як развєччік на пєнциї троха покрупічьно раскроєт вліяніє фасона на моск)

 1. Бєлоє.
  Бєлоє в цьом случаї должно бить фсьо, чєм чєрнєє внутрі, тєм бєлєє свєрху.
  Морда, блюзка, пєргідрольна пакля і навіть пазурі, шо кагбе намєкаєт лохоторату, шо Жаба Гебельсовна не облишила спроб мавпувати, тупо спіжживать імідж у Юлії Газовни-Прінцесовни, а также оліцетворять нєтронутость, сімволізіровать бєсплодну ізоляцію і розчаровану отрєшонность от лєгітімнага пьодрича і всього ригоанального кодляка. Вопшим, сєй образ должен удостовєріть лоха, шо з прошлим кагбе совсєм німножко пакончєно, єслєби не п.2
 2. Ігрівиє рюшата на воротніку.
  Не будем особо углубляця в то шо носітєль цьой гламурятіни люто в тренді паслєдніх пісков Шанелі і Габани, а чопорная заунивна скука так і лєзєт із всєх щєлєй образа кіслощєйним вираженієм фейса, а німножко остановимся на декольте, яке задраяно по шию, тоєсть носітєль аткравєнно намікає, шо за душевной обнажонкой не занімать, будєт много опухшего до нєпрілічія ЧСВ, упрьоков і подтєкста, шоб убідить пересічного, шо ФГМ в актівной фазі успєшно пролікований передовими досягненнями генної інженерії
 3. Двє унилиє полоски на ігріво-рюшатой блузці видають образ по саме декольте, як Штірліц з парашутом під вікном Плейшнера. Цвєта полосок в кампазіцеї з блюзкай отдальонно намікають на то, шо особь сільно вдарилась в партізанщину і винуждєна буквально прідушивать своє нутро в патпольї і в тоскє за лєгітімним Пьодричєм в ростовє. Єщо ці дві полоски намікають лохоторату, шо поздно даму спісивать в клємактєрічки і вона єщо поборєца на цьом попріщє нісматря на поломану руку в сенаті США (видно сильно тянулась за пічєньками), патамушо цвєта блюзки прямопропорцинально співпадають з використаним тестом на вагітність.
 4. Жест руки доміком або шпіль. Так як Пасєчнєг вже давно застолбіл за собою дві растопиряні клєшні і лозунг «ці руке ніц не крали, а тіко гребли», пєрсонаж пошол дальше і сп**див жест в Анґели Меркель і убєждає смотрящий лохоторат в своєй глубінной концентрації і задумчєвості.
 5. І пра прічоску. Тут особо зупинятись не буду, патамушо клініка і так понятна.

13439009_737547863053214_609627387930809633_nВопшим завєршаєм комєнтіровать сєй бюстік пожилого Робота Вертера і подітоживаєм, шо лібо хтось сильно постібавсь над бувшим 13 номером в партії ригоаналов, лібо над образом скомороха поработав бистрим нахрапом і для пєрспєктів поле непахане.
Як ти не ліпи з жаби мать Терезу, всьоравно получиця жаба)))

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Клєр Захаровна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ