Трамп і Клінтон
Компанії бізнесмена-республіканця мають щонайменше 650 млн. доларів боргу

Дональд Трамп витратив на виборчу кампанія у липні 18,5 млн. доларів, а його конкурентка з Демократичної партії Гілларі Клінтон – 38 млн. І це при тому, що Трамп збільшив свої витрати вдвічі. Про це повідомляє ВВС.

Минулого місяця Трамп використав понад 420 тис. доларів на роздачу кашкетів із його символікою, а масштабну телевізійну рекламу вирішив запустити лише у серпні.

Його витрати на виборчу кампанію досі залишаються відносно низькими, якщо порівнювати їх з попередніми президентськими кампаніями, приміром, Барака Обами і Мітта Ромні в 2012 році.

У червні Трамп витратив лише 7,8 млн. доларів, однак у серпні ця цифра значно збільшиться, оскільки лише за минулий тиждень штаб кандидата заплатив за телерекламу 5 млн. доларів.

Зазначається, що телеролики на підтримку Гілларі Клінтон почали показувати ще два місяці тому і вже обійшлися штабові демократки в 60 млн. доларів. У команді Клінтон працює приблизно 700 осіб – у десять разів більше, ніж на зарплаті в Трампа.

Тим часом у розслідуванні New York Times сказано, що компанії бізнесмена-республіканця мають щонайменше 650 млн. доларів боргу.

Читайте: Клінтон і Трампа розділяють 6% у рейтингу симпатій американців

БЕЗ КОМЕНТАРІВ