klinton-i-tramp
52% опитаних американців не до вподоби кандидат від демократів, при цьому республіканця не люблять 61% респондентів

Представник Демократичної партії Гілларі Клінтон і республіканець Дональд Трамп стали найнепопулярнішими кандидатами на посаду президента в історії Сполучених Штатів. Про це свідчать дані дослідницького центру Gallup.

Відповідна «шкала переваг» демонструє, що 52% опитаних американців не до вподоби Клінтон, при цьому Трампа не люблять 61% респондентів.

У Gallup складають такі рейтинги упродовж останніх 60 років, однак у них жодного разу не було випадків, коли одразу два кандидати на пост президента мали настільки низький рівень популярності.

Натомість найпопулярнішими кандидатами на пост президента американці визнали Дуайта Ейзенхауера в 1956 році, Ліндона Джонсона в 1964 році і Джона Кеннеді в 1960 році.

Як відомо, у США 8 листопада проходить загальне голосування на виборах президента країни. Нинішній глава держави Барак Обама залишає свій пост після двох термінів президентства.

За даними аналітиків, демократ Гілларі Клінтон має близько 90% шансів перемогти республіканця Дональда Трампа та обійняти посаду президента США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ