Клінтон
Більшість делегатів підтримують Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон набрала необхідну кількість голосів делегатів для висунення кандидатом в президенти США від Демократичної партії. Про це повідомляє агентство Associated Press на своїй сторінці в Twitter, посилаючись на власні підрахунки.

За даними AP, на стороні Гілларі на даний момент 2383 виборників – саме стільки необхідно для успішного висунення в якості офіційного кандидата на демократичному з’їзді, який відбудеться в липні.

Сьогодні в п’яти американських штатах відбудеться останній «супервівторок», однак він стане вже формальністю.

Зазначимо, що в скарбничці головного конкурента Клінтон – сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса – голоси 1517 делегатів. У Гілларі Клінтон, згідно з вчорашніми даними, була підтримка 1807 вибірників, проте на її боці також голоси 548 делегатів, які можуть голосувати за будь-якого з кандидатів незалежно від підсумків праймеріз в їхніх штатах.

За підсумками «супервівторка» завершиться процес голосування і на первинних виборах Республіканської партії. Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп фактично гарантував собі висунення на президентських виборах.

За підрахунками The New York Times, Трамп заручився підтримкою 239 делегатів, тоді як для висунення республіканцеві потрібно набрати 1237 голосів. Всі його суперники вже вийшли з гонки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ