klinton-bajden
Поки що ані Клінтон, ані її помічники не пропонували Байдену посаду

Штаб кандидата у президенти Гілларі Клінтон розглядає кандидатуру нинішнього віце-президента США Джо Байдена на посаду глави держдепартаменту в разі перемоги демократів на виборах у листопаді. Про це пише впливове американське видання Politico.

Наразі ані Клінтон, ані її помічники не говорили з Байденом. За словами джерела, зараз штаб кампанії розробляє підхід у цьому питанні до віце-президента, який ледь не виступив проти неї на демократичних праймеріз, але потім агітував за Клінтон по всій країні впродовж останніх місяців.

«Він був би чудовим (кандидатом), тож зараз вони багато думають над тим, як у кращий спосіб спробувати переконати його зробити це в разі її перемоги», – наводить Politico слова свого джерела.

Віце-президент, який до приходу в Білий дім був головою Комітету Сенату США у міжнародних відносинах, є одним із найбільш досвідчених і шанованих демократів на світовій арені. Він також може завершити свою 44-річну кар’єру в Вашинґтоні після шести термінів у Сенаті та двох термінів у якості найближчого радника президента Обами.

До слова,  рейтинг Гілларі Клінтон продовжує зростати. Нові соціологічні дослідження свідчать, що американські виборці за два тижні до виборів віддають значно більшу перевагу кандидату від демократів, ніж республіканцю Дональду Трампу. Різниця у рейтингах підтримки сягає 13-14% на користь екс-держсекретаря.

Як відомо, вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ