Клінтон
За останніми даними, за Клінтон мають намір проголосувати 45% потенційних виборців, за Трампа – 38%

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон назвала президента Росії Путіна «хрещеним батьком» глобального націоналізму. Про це вона заявила в промові, виступаючи перед прихильниками на передвиборному мітингу в штаті Невада, пише The Washington Post.

Відеозапис виступу Клінтон є на її офіційному каналі в YouTube. Спочатку екс-держсекретар США висловила звинуваченнями на адресу свого суперника по виборах – кандидата-республіканця Дональда Трампа. Вона заявила, що його виборча кампанія заснована на «забобонах і параної», а його прихильниками є люди, відомі своїми расистськими поглядами.

Зокрема, Клінтон нагадала, що главою виборчого штабу Трампа нещодавно став керівник консервативного новинного сайту Breitbart Стівен Беннон. При цьому сам сайт став майданчиком для радикального онлайн-руху Alt-Right. Його прихильники просувають ідеї націоналізму та «розглядають імміграцію і мультикультуралізм як загрози білій ідентичності».

«Злиття Breitbart і кампанії Трампа є знаковим досягненням для Alt-Right», – вважає екс-держсекретар.

На її думку, це «частина ширшої історії – нової хвилі радикального націоналізму з правими поглядами по всьому світу». «І великим хресним батьком цього глобального бренду крайнього націоналізму є російський президент Владімір Путін», – заявила Клінтон.

Трамп відповів на звинувачення Клінтон на передвиборному мітингу в Манчестері (штат Нью-Гемпшир): «Гілларі Клінтон намагається звинуватити мою кампанію, і всіх вас – мільйони порядних американців, які мене підтримують, в расизмі», – заявив він, назвавши подібні звинувачення застарілими: «Коли демократи зазнають невдачі, у них залишається тільки один цей побитий аргумент: «Ти – расист».

До слова, за останніми даними Квінніпекского університету США, за Клінтон мають намір проголосувати 45% потенційних виборців, за Трампа – 38%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з онлайн-опитуванням, проведеним NBCnews, за Клінтон готові проголосувати 87% афроамериканського (за Трампа – 8%) та 73% іспаномовного населення США (за Трампа – 22%).

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ