Клінтон
Кандидат від демократів здобула переконливу перемогу в перших президентських дебатах

Кандидат від Республіканської партії США Дональд Трамп під час дебатів 27 вересня збрехав американцям 58 разів. Про це заявила його конкурентка Гілларі Клінтон у своєму Twitter, передає Українська правда.

«Дональд Трамп збрехав американському народу принаймні 58 разів під час перших президентських дебатів. (Ми рахували)», – написала вона.

proxy
Демократи кажуть, що Трамп збрехав про те, що ніколи не хвалив президента РФ Путіна

На сайті передвиборного штабу Клінтон опублікований список заяв Трампа, які, як стверджують демократи, не відповідали дійсності.

Першим пунктом йдуть слова Трампа про те, що він ніколи не хвалив президента РФ Путіна. Також Трамп брехав, коли заперечував зміни клімату, називаючи це «качкою».

Серед іншого у списку демократів: брехня Трампа про те, що він не підтримував війну в Іраку, його заперечення своїх слів про те, що жінки не заслуговують рівної винагороди, та про те, що йому невідомо, що російські хакери зламали сайт передвиборного штабу Клінтон.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, перші передвиборні дебати Клінтон і Трампа відбулися 27 вересня. Згідно з опитуванням CNN, переконливу перемогу в них здобула Гілларі Клінтон – за неї проголосували 62% американців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ