sny-mok-e-krana-2016-10-11-v-15-20-31-2
Клінтон має 46% підтримки потенційних виборців порівняно з 35% у Трампа

Рейтинг кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа різко впав. З-поміж двох основних кандидатів різниця підтримки виборців збільшується до 14%. Про це свідчать дані опитування телеканалу NBC News та видання The Wall Street Journal, проведеного напередодні других президентських дебатів.

Таким чином, Клінтон має 46% підтримки потенційних виборців порівняно з 35% у Трампа. Натомість лібертаріанець Ґері Джонсон отримав 9%, а кандидат від Зеленої партії Джилл Стейн – 2% голосів.

Різке падіння підтримки Трампа спостерігається на тлі оприлюднення запису 11-річної давнини, в якому республіканець розповідає, як він домагається жінок.

Наразі демократи випереджають республіканців і у соцопитуваннях: понад 7% американських громадян хочуть бачити контроль Демократичної партії в Конґресі. Натомість минулого місяця демократи лідирували з 3% перевагою.

Читайте: Майже половина американців хочуть, аби Трамп зняв свою кандидатуру

Нагадаємо, кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон здобула перемогу в другому турі передвиборних дебатів. Її підтримали 57% опитаних, республіканця Дональда Трампа – 34%.

Згідно з результатами перших дебатів, Клінтон підтримали 62% опитаних, Трампа – 27%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ